Contact opnemen met Schutterij St. Sebastianus Eys

Stichting 500 jaar Sint Sebastianus Eys

  • Voorzitter : Jan Hendriks ( jan.hendriks@eysviert.nl )
  • Penningmeester : Hans Nass ( hans.nass@eysviert.nl )
  • Vice-voorzitter : Leo Eijkenboom ( leo.eijkenboom@eysviert.nl )
  • Secretaris : Marrie van den Berg ( marrie.vandenberg@eysviert.nl )

 

Stuurgroep

  • Secretariaat: secretariaat@eysviert.nl (Marrie van den Berg)
  • Sponsoring: sponsoring@eysviert.nl (Pieter Aldenhoven)
  • Public Relations, Pers en Social Media: info@eysviert.nl (Jasper Kroese)
  • Financiën: financien@eysviert.nl (Hans Nass)
  • Historisch Festival Zondag: 500jaar@eysviert.nl (Luc Wolters)
  • Hospitality: hospitality@eysviert.nl (Hub Sintzen)
  • Personeel: personeel@eysviert.nl (Bryan Derksen)
  • Terreinen: terreinen@eysviert.nl (Leo Eijkenboom)
  • Artiesten: artiesten@eysviert.nl (René Bonten)
  • Onderwijs: onderwijs@eysviert.nl (Wiel Herberichs)

 

Rekeningnummer

NL31 RABO 0314 0272 97 t.n.v. Stichting 500 jaar Sint Sebastianus

Algemene vragen

Voor algemene vragen kun je onderstaand contactformulier gebruiken. Wij proberen alle vragen zo snel mogelijk te beantwoorden!